Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Czeladź  |  MLP Group
wynajem

MLP Czeladź

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 74200 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

MLP Czeladź usytuowany jest w Czeladzi, około 11 kilometrów od centrum Katowic. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej nr 94, w pobliżu skrzyżowania z drogą krajową nr 86. Dodatkowo inwestycja oddalona jest o około 13 kilometrów od autostrady A4 oraz autostrady A1. Bardzo ważnym atutem jest dobre połączenie z Portem Lotniczym w Pyrzowicach, który znajduje się 20 kilometrów od parku. Lokalizacja zapewnia bliskość rynku konsumenckiego oraz dostęp do wykwalifikowanych pracowników.

Park logistyczny składa się z 5 magazynów klasy A o łącznej powierzchni 74 200 metrów kwadratowych. Inwestycja oferuje wysokiej jakości pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne. Obiekty są dostosowane zarówno do potrzeb logistyki, jak i produkcji lekkiej oraz składowania. Wyposażenie magazynów obejmuje instalację przeciwpożarową w formie tryskaczy ESFR oraz klap dymowych, a także ogrzewanie gazowe. Ponadto nieruchomość jest pod całodobową ochroną. Na terenie posesji dostępne są place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych