Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Będzin  |  Hines
wynajem

Distribution Park Będzin

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 55000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Distribution Park Będzin usytuowany jest na terenie Górnego Śląska, w Będzinie, w pobliżu granicy Sosnowca. Magazyny położone są niedaleko drogi krajowej nr 86, która umożliwia szybki dojazd do autostrady A4 łączącej wschodnią i zachodnią granicę Polski. Dodatkowo nieruchomość jest dobrze skomunikowana z drogą ekspresową S1oraz oddalonym o 17 kilometrów Portem Lotniczym Katowice-Pyrzowice.

Park magazynowy składa się z 2 hal klasy A o całkowitej powierzchni około 55 000 metrów kwadratowych. Dostępne są także zaplecza socjalne oraz pomieszczenia biurowe na antresoli budynku. Dostęp do magazynów zapewniają doki przeładunkowe oraz bramy z poziomu „0”, a wnętrze wyposażone jest system ochrony przeciwpożarowej w formie klap dymowych oraz tryskaczy typu ESFR, a także ogrzewanie gazowe oraz świetliki będące źródłem światła dziennego. Dodatkowo na terenie obiektu znajdują się liczne miejsca parkingowe oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych