Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Psary  |  DL Invest
wynajem

DL Invest Park Psary / Czeladź

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 700000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

DL Invest Park Psary/Czeladź położony jest na obszarze Górnego Śląska, w miejscowości Psary, około 11 kilometrów na północ od centrum Czeladzi. Magazyny zlokalizowane są przy drodze krajowej nr 86 oraz 8 kilometrów od węzła z drogą ekspresową S1. Dodatkowo od Portu Lotniczego w Pyrzowicach inwestycję dzieli 15 kilometrów. Taka lokalizacja pozwala na sprawną komunikację z innymi miastami aglomeracji śląskiej oraz pozostałych regionów Polski.

Centrum magazynowe ma potencjał zabudowy nawet do 21 hal o całkowitej powierzchni 700 000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje również wysokiej jakości pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne z możliwością elastycznej aranżacji wnętrza. Magazyny posiadają całodobowy monitoring, a także zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych. Ponadto na terenie obiektu dostępne są liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych