Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Marki  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Marki

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 90000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Marki I położony jest 15 kilometrów na północny-wschód od centrum Warszawy, w miejscowości Marki. Nieruchomość znajduje się niedaleko drogi krajowej nr 8 oraz jedyne 4 kilometry od północnej obwodnicy Warszawy, drogi ekspresowej S8. Taka lokalizacja pozwala na szybkie połączenie z Lotniskiem Chopina, a także sprawny transport towarów w kierunku Białegostoku oraz zachodnich regionów Polski, dzięki bliskości autostrady A2. Dodatkowym atutem zwłaszcza dla kadry pracowniczej jest dostęp do środków komunikacji publicznej.

Centrum logistyczne składa się 3 hal o łącznej powierzchni ok. 90 000 metrów kwadratowych. Do dyspozycji najemców są moduły magazynowe oraz powierzchnie biurowe i socjalne. Budynki posiadają system ochrony przeciwpożarowej w postaci instalacji tryskaczowej typu ESFR i klap dymowych oraz nowoczesne oświetlenie LED, a także świetliki umożliwiające dostęp światła dziennego. Ponadto, obiekt jest pod całodobową ochrona i monitoringiem. Na terenie nieruchomości dostępne są liczne parkingi oraz place manewrowe o głębokości 36 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych