Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Józefosław  |  Other
wynajem

Altmaster Piaseczno Julianowska

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 33000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Centrum magazynowe Altmaster Piaseczno Julianowska usytuowane jest w odległości około 18 kilometrów na południe od centrum Warszawy. Ulica Puławska, która przebiega zaledwie 3 kilometry od magazynu zapewnia świetne połączenie zarówno z centrum miasta, jak i warszawską obwodnicą – drogą S2, a także autostradą A2 i Portem Lotniczym im. F. Chopina, który jest oddalony od nieruchomości o 12 kilometrów. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość przystanków warszawskiej komunikacji miejskiej.

Centrum dystrybucyjne oferuje 33 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach dwóch hal magazynowych – o powierzchniach 15 000 m2 oraz 18 000 m2. Obiekt posiada klapy dymowe, a także świetliki, które umożliwiają dostęp światła dziennego. Bezpieczeństwo na terenie nieruchomości zapewnia całodobowa ochrona oraz telewizja przemysłowa przy głównej bramie wjazdowej. Ponadto na posesji dostępne są parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych