Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Wypędy  |  Goodman
wynajem

Goodman Warsaw II Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 32000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Warsaw II Logistics Centre położony jest w miejscowości Wypędy, niedaleko Janek, około 15 kilometrów na południowy-zachód od centrum Warszawy. Park znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wjazdu na drogę ekspresową S8, która stanowi świetne połączenie z centrum stolicy oraz drogą S2 – obwodnicą Warszawy zapewniającą szybki dostęp zarówno do oddalonego o jedyne 6 kilometrów Lotniska Chopina, jak i autostrady A2.

Centrum logistyczne oferuje blisko 32 000 metrów kwadratowych wysokiej jakości powierzchni magazynowej, a także przestrzenie biurowe oraz socjalne. Obiekt może zostać elastycznie dostosowany do potrzeb klienta, zarówno do składowania, produkcji, jak i usług logistycznych. Magazyn posiada bramy wjazdowe z poziomu „0” oraz doki rozładunkowe. Ponadto, na terenie nieruchomości znajdują się liczne miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych