Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Sokołów  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Janki

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 33000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Janki usytuowany jest 16 kilometrów na południowy zachód od centrum Warszawy. Park położony jest w pobliżu wjazdu na Trasę Salomea-Wolica, która stanowi szybkie połączenie z drogą ekspresową S2, autostradą A2 oraz centrum stolicy. Ponadto magazyn jest dobrze skomunikowany z oddalonym o 10 kilometrów Portem Lotniczym im. F. Chopina. Dodatkowym atutem lokalizacji jest dostęp do warszawskiej komunikacji miejskiej.

Centrum dystrybucyjne to jeden A-klasowy budynek o powierzchni 33 000 metrów kwadratowych. Do dyspozycji najemcy są także pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne. Hala wyposażona jest w nowoczesne oświetlenie LED, świetliki oraz system przeciwpożarowy w formie tryskaczy ESFR i klap dymowych. Bezpieczeństwo na terenie parku zapewnia całodobowy monitoring oraz ochrona. Na posesji dostępne są także miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe o głębokości 35 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych