Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Gnatowice Stare  |  MLP Group
wynajem

MLP Teresin

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 140000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

MLP Teresin położony jest w miejscowości Gnatowice Stare, w pobliżu Teresina, około 46 kilometrów na zachód od centrum Warszawy. Park znajduje się blisko drogi krajowej nr 92, która łączy Warszawę i Poznań oraz 20 kilometrów od węzła „Wiskitki” autostrady A2, która zapewnia szybki transport zarówno do stolicy, jak i zachodniej części kraju.

Centrum logistyczne składa to kompleks składający się z budynków o łącznej powierzchni 140 000 metrów kwadratowych. Park oferuje także przestrzenie biurowo-socjalne z możliwością aranżacji zgodnie z potrzebami najemcy. Hale magazynowe posiadają system ochrony przeciwpożarowej w postaci instalacji tryskaczowej typu ESFR i klap dymowych, ogrzewanie gazowe, a także świetliki zapewniające dostęp światła dziennego. Ponadto, bezpieczeństwa na terenie obiektu strzeże całodobowa ochrona. Dodatkowo najemcy mają do dyspozycji liczne miejsca parkingowe oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych