Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Emilianów  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Warsaw North (Radzymin)

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 54000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Warsaw North posiada dogodną lokalizację w pobliżu Radzyma, w odległości 26 kilometrów na północny-wschód od centrum Warszawy. Magazyn znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S8 łączącej Białystok z Warszawą, co pozwala na sprawny dojazd do obwodnicy stolicy, autostrady A2 oraz oddalonego o 50 kilometrów Lotniska im. Fryderyka Chopina.

Centrum logistyczne to jedna hala magazynowa klasy A o powierzchni około 54 000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje zarówno przestrzeń do składowania lub lekkiej produkcji, jak i pomieszczenia biurowe oraz socjalne. Dodatkowo moduły magazynowe mogą zostać elastycznie dostosowane do potrzeb najemców z różnych branż. Budynek wyposażony jest w instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy typu ESFR, a także klapy dymowe oraz świetliki. Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych