Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Moszna-Parcela  |  MLP Group
wynajem

MLP Pruszków II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 285000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

MLP Pruszków II znajduje się w rejonie Pruszkowa, w Brwinowie, około 22 kilometry od centrum Warszawy. Park zlokalizowany jest w pobliżu węzła „Pruszków” autostrady A2 łączącej Warszawę z Berlinem. Dodatkowo nieruchomość posiada szybkie połączenie z oddalonym o 16 kilometrów Lotniskiem im. F. Chopina. Do parku można dostać się komunikacją publiczną – na terenie inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Lokalizacja gwarantuje możliwość rozwoju dla przedsiębiorców o zróżnicowanej działalności.

Potencjał tego parku logistycznego sięga 285 000 metrów kwadratowych. Obiekty oferują powierzchnię magazynowo-produkcyjną wraz z pomieszczeniami biurowymi i zapleczem socjalnym dostępnymi na życzenie najemcy. Hale magazynowe wyposażone są w nowoczesną instalację przeciwpożarową, świetliki dachowe oraz ogrzewanie gazowe. Ponadto, teren parku jest ogrodzony i chroniony 24h na dobę. Najemca dysponuje placami manewrowym i parkingami dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych