Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Wrocław  |  Goodman
wynajem

Goodman Wrocław IV Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 44000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Wrocław IV Logistics Centre znajduje się około 9 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość położona jest w pobliżu autostrady A8, która prowadzi do oddalonego o jedyne 5 kilometrów węzła z autostradą A4. Park jest dobrze skomunikowany z portem lotniczym Wrocław Strachowice, od którego dzieli go 10 kilometrów. Należy zaznaczyć, że w pobliżu jest dostępna komunikacja miejska, co stanowi istotny atut dla przyszłej kadry pracowniczej. Dodatkowo obiekty znajdują się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej (WSSE Invest-Park).

Centrum logistyczne oferuje około 44 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji część magazynowa oraz biurową, która może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Inwestycja może zostać wykorzystana do celów produkcyjnych, składowania oraz dla usług logistycznych. Ponadto nieruchomość posiada całodobowy monitoring. Na terenie posesji są parkingi dla pojazdów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych