Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Kąty Wrocławskie  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Wrocław IV

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 85000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Wrocław IV usytuowany jest w Kątach Wrocławskich, około 25 kilometrów od centrum Wrocławia. Nieruchomość jest zlokalizowana w pobliżu autostrady A4 oraz 13 kilometrów od węzła „Wrocław Południe” z autostrady A8. Kompleks jest bardzo dobrze skomunikowany z oddalonym o 25 kilometrów międzynarodowym Portem Lotniczym Wrocław – Strachowice. Lokalizacja gwarantuje sprawną logistykę na terenie kraju i poza jego granicami.

Centrum dystrybucyjne oferuje około 85 000 metrów kwadratowych powierzchni. Klient ma do dyspozycji część biurową oraz magazynową z możliwością elastycznej aranżacji. Bezpieczeństwo pracy zapewniają tryskacze typu ESFR oraz całodobowa ochrona. Dodatkowo brama wjazdowa wyposażona jest w telewizję przemysłową. Wnętrze jest dostosowane jest do potrzeb składowania oraz produkcji lekkiej. Na terenie posesji są place manewrowe o minimalnej głębokości 35 metrów oraz parkingi dla poszczególnych najemców.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych