Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Niepruszewo  |  Goodman
wynajem

Goodman Poznań Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 50000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Poznań Logistics Centre znajduje się Niepruszewie, około 35 kilometrów od centrum Poznania. Nieruchomość położona jest tylko 6 kilometrów od autostrady A2, dzięki czemu ma świetne połączenie z Poznaniem, Warszawa, Polska Centralną oraz Niemcami. Centrum zlokalizowane jest w pobliżu stacji kolejowej oraz około 27 kilometrów od Lotniska Poznań-Ławica. Powyższe udogodnienia pozytywnie wpływają na rozwój biznesu i transport towarów na terenie Polski oraz poza jej granicami.

Centrum logistyczne oferuje około 50 000 metrów kwadratowych powierzchni. Do dyspozycji jest przestrzeń magazynowa oraz zaplecza biurowo-socjalne. Powierzchnia biurowa może zostać zaaranżowana według indywidulanych potrzeb klienta. Deweloper udostępnił możliwość dostosowania ilości doków oraz bram do wymagań najemcy. W magazynie zainstalowany jest system tryskaczy typu ESFR oraz ogrzewanie gazowe. Na terenie inwestycji znajdują się parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych