Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Dąbrówka  |  MLP Group
wynajem

MLP Poznań II (Zachód)

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 80000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

MLP Poznań Zachód jest zlokalizowany w miejscowości Dąbrówka, po zachodniej stronie Poznania, w odległości 19 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość znajduje się przy drodze ekspresowej S11 oraz 6 kilometrów od węzła „Poznań Zachód” z autostradą A2. Zaledwie 10 kilometrów od magazynów znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Kompleks jest bardzo dobrze zlokalizowany – ma bardzo dogodne połączenie zarówno z Warszawą, jaki i Niemcami.

Centrum magazynowe oferuje około 80 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni. Najemca ma do dyspozycji część magazynową oraz pomieszczenia biurowe, które mogą zostać zaaranżowane zgodnie z wymaganiami klienta. Wnętrze zostało przystosowane na cele magazynowo – produkcyjne. Nieruchomość posiada system tryskaczy typu ESFR, świetliki, instalację wykrywania dymu oraz ogrzewanie gazowe. Bezpieczeństwo na terenie obiektu zapewnia całodobowa ochrona.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych