Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Komorniki  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 220000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Segro Logistics Park Poznań Komorniki znajduje się w Komornikach, około 12 kilometrów od centrum Poznania. Nieruchomość usytuowana jest w pobliżu szlaków komunikacyjnych, które zapewniają doskonałą logistykę na terenie kraju i poza jego granicami. Park położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie węzła łączącego drogę krajową nr 5 oraz autostradę A2. Dodatkowym atutem jest dobre połączenie z oddalonym o 10 kilometrów lotniskiem Poznań-Ławica. Do centrum logistycznego można także dojechać poznańską komunikacją publiczną.

Park magazynowy składa się z 9 budynków o łącznej powierzchni ponad 220 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji część biurową oraz magazynową. Wnętrza mogą zostać przystosowane zarówno do składowania, jak i lekkiej produkcji. Park dysponuje także powierzchnią, która może służyć jako magazyn przeładunkowy (crossdock). Dodatkowo by zapewnić komfort i bezpieczeństwo pracy zainstalowane są kamery oraz zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci systemu tryskaczy i klap dymowych. Na terenie nieruchomości znajdują się parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz szerokie place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych