Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Luboń  |  Other
wynajem

Park Przemysłowy Luboń

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 75000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Park Przemysłowy zlokalizowany jest w Luboniu, około 10 kilometrów na południe od centrum Poznania. Centrum położone jest przy drodze wojewódzkiej nr 430 niecałe 3 kilometry od węzła autostrady A2. Park ma dobre połączenie z oddalonym o 15 kilometrów lotniskiem Poznań-Ławica. Nieruchomość wyposażona jest we własne bocznice kolejowe, które posiadają połączenie z liniami objętymi Transeuropejską Siecią Towarowego Transportu Kolejowego relacji Poznań – Leszno – Wrocław. Centrum znajduje się w zasięgu poznańskiej komunikacji miejskiej, a 2 kilometry od magazynów położony jest dworzec kolejowy, gdzie zatrzymują się pociągi podmiejskie.

Centrum dystrybucyjne oferuje 75 000 metrów kwadratowych powierzchni, która najlepiej będzie odpowiadać potrzebom małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych. Do dyspozycji najemców jest też 15 000 metrów kwadratowych przestrzeni biurowej. Obiekt jest monitorowany i posiada całodobową ochronę oraz wyposażony jest w liczne nowoczesne rozwiązania techniczne, które sprostają wymaganiom najemców ceniących sobie innowacyjne technologie.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych