Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Grzędy  |  Other
wynajem

Altmaster Grzędy

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 30000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Centrum logistyczne znajduje się w Woli Mrokowskiej, między Jankami a Tarczynem. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z oddalonym o około 31 kilometrów centrum Warszawy, dzięki sąsiedztwu drogi krajowej nr 7 oraz drogi ekspresowej S8. Taka lokalizacja pozwala także na szybki dojazd do międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina oraz autostrady A2, łączącej Warszawę z Berlinem.

Park logistyczny to 1 hala magazynowa o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych. Inwestycja oferuje również pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne. Obiekty wyposażone są w klapy dymowe, świetliki, hydranty przeciwpożarowe wewnętrzne i zewnętrzne, wentylację grawitacyjną oraz ogrzewanie. Dostęp do budynków zapewniają bramy z poziomu „0” oraz doki z rampami hydraulicznymi. Ponadto na terenie nieruchomości znajdują się place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych