Oferta

Wybrany obiekt

małopolskie  |  Kraków  |  Kokotów  |  7R
wynajem

7R Logistic Kraków – Kokotów

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 200000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

7R Logistic Kraków-Kokotów znajduje się w Kokotowie, około 13 kilometrów na wchód od centrum Krakowa. Inwestycja położona jest zaledwie 3 kilometry od drogi ekspresowej S7, niedaleko od węzła „Bieżanów” z autostradą A4. Istotnym atutem nieruchomości jest lokalizacja na terenie Wielickiej Strefy Aktynowości Gospodarczej. Dzięki bliskości ważnych szlaków komunikacyjnych istnieje możliwość szybkiego transportu ze wschodu na zachód kraju. W pobliżu magazynów znajdują się przystanki autobusowe.

Centrum logistyczne składa się z 7 hal magazynowych o łącznej powierzchni około 200 000 metrów kwadratowych. Dodatkowo dostępne są również pomieszczenia biurowe i zaplecza socjalne. Magazyny są wyposażone w system tryskaczy typu ESFR i klapy dymowe, a także świetliki, całodobowy monitoring oraz ogrzewanie gazowe. Na terenie parku znajdują się place manewrowe, parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych