Oferta

Wybrany obiekt

małopolskie  |  Kraków  |  Kraków  |  BIK
wynajem

Centrum Logistyczne Kraków II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 11000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Centrum Logistyczne Kraków II zlokalizowane jest w przemysłowej części Krakowa, dzielnicy Rybitwy, 10 kilometrów od centrum miasta. Magazyny położone są około 5 kilometrów od węzła autostradowego „Bieżanów”, który stanowi połączenie autostrady A4 / trasy europejskiej E40 i drogi ekspresowej S7. Dodatkowo w pobliżu parku znajduje się stacja kolejowa Kraków-Bieżanów.

Centrum logistyczne oferuje 11 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji zarówno część biurową, jak i magazynową. Kompleks składa się z 12 modułów, które można łączyć i aranżować według wymagań klienta, a do każdego z nich przynależą pomieszczenia biurowe. Obiekt wyposażony jest w doki załadunkowe z rampami, ogrzewanie oraz wentylację. Ma także dostęp do własnej stacji TRAFO, która gwarantuje właściwą ilość mocy elektrycznej. Nieruchomość położona jest na ogrodzonym terenie z monitoringiem i całodobową ochroną. Przy magazynie znajduje się parking oraz plac manewrowy.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych