Oferta

Wybrany obiekt

małopolskie  |  Kraków  |  Modlniczka  |  Goodman
wynajem

Goodman Kraków Airport Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 150000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Kraków Airport Logistics Centre położone jest w Modlniczce, około 14 kilometrów od centrum Krakowa. Nieruchomość cechuje bardzo korzystna lokalizacja w pobliżu węzła drogi krajowej nr 94 oraz drogi ekspresowej S53, co gwarantuje sprawny dostęp do autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S7. Ponadto park jest dobrze skomunikowany z oddalonym o 10 kilometrów Portem Lotniczym Kraków-Balice.

Park logistyczny złożony jest z 9 magazynów klasy A o łącznej powierzchni sięgającej 150 000 metrów kwadratowych. Dodatkowo dostępne są pomieszczenia biurowe, które można zaaranżować według własnych potrzeb. Obiekty są wyposażone w system tryskaczy typu ESFR, a także inne rozwiązania techniczne przyjazne środowisku. Dodatkowo na każdy moduł przypada jedna elektryczna brama wjazdowa. Na terenie posesji znajdują się parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych