Oferta

Wybrany obiekt

małopolskie  |  Kraków  |  Kraków  |  BIK
wynajem

Centrum Logistyczne Kraków I

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 10000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Centrum Logistyczne Kraków I zlokalizowane jest w południowo – wschodniej części Krakowa, 7 kilometrów od centrum miasta, na terenie przemysłowej dzielnicy Płaszów – Rybitwy. Obiekt posiada łatwy dostęp do oddalonej o 3 kilometry drogi ekspresowej S7 oraz do autostrady A4, która łączy Kraków z Rzeszowem i zachodnią granicą Polski. Centrum logistyczne jest bardzo dobrą bazą do prowadzenia działalności dystrybucyjnej na terenie Krakowa oraz okolic.

Inwestycja oferuje około 10 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji wysokiej klasy klimatyzowaną część biurową oraz magazynową. W celu usprawnienia pracy zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in.: własna stacja TRAFO, która zapewnia odpowiednią ilość mocy elektrycznej oraz doki rozładunkowe z ruchomymi rampami. Na terenie inwestycji znajduje się plac manewrowy i parking dla samochodów osobowych oraz samochodów ciężarowych. Dodatkowo teren jest ogrodzony, monitorowany oraz pod całodobową ochroną.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych