Oferta

Wybrany obiekt

małopolskie  |  Kraków  |  Skawina  |  Logicor
wynajem

Logicor Kraków

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 00000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Kraków jest usytuowany w Skawinie, około 10 kilometrów od centrum Krakowa. Inwestycja położona jest przy drodze krajowej nr 44 w pobliżu węzła „Sidzina” autostrady A4, która zapewnia szybki dostęp do oddalonego o 13 kilometrów Lotniska Kraków Balice, a także do aglomeracji Śląskiej oraz innych regionów Polski. Dodatkowym atutem jest możliwość dojazdu do parku przy pomocy krakowskiej komunikacji miejskiej.

Centrum logistyczne poza modułami magazynowymi park oferuje również wysokiej klasy pomieszczenia biurowe. Wnętrze jest wykonane w najwyższym standardzie i może zostać wykorzystane zarówno do składowana, jak i lekkiej produkcji. Hale magazynowe posiadają zabezpieczenia przeciwpożarowe w formie tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych. Ponadto do dyspozycji jest także całodobowa obsługa obiektu. Dodatkowo należy zaznaczyć, że inwestycja wyposażona jest w obszerne place manewrowe oraz parking.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych