Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Czechowice-Dziedzice  |  7R
wynajem

7R Beskid Park

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 30000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

7R Beskid Park zlokalizowany jest w Czechowicach Dziedzicach, zaledwie 8 kilometrów na północ od centrum Bielska-Białej. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej nr 1, w odległości niespełna 4 kilometrów od węzła „Bielsko-Biała Komorowice” dróg ekspresowych S52 oraz S1. Taka lokalizacja gwarantuje szybkie połączenie z innymi miastami aglomeracji śląskiej, a także przejściami granicznymi w Cieszynie i Korbielowie.

Park logistyczny składa się z magazynów klasy A o łącznej powierzchni około 30 000 metrów kwadratowych. W osobnej części budynków dostępne są pomieszczenia biurowe, które mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców. Powierzchnia magazynowa wyposażana jest w ogrzewanie gazowe, energooszczędne oświetlenie LED, system ochrony przeciwpożarowej oraz monitoring. Ponadto deweloper planuje zastosowanie rozwiązań dających możliwość uzyskanie certyfikatu BREEAM. W skład nieruchomości wchodzą także liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych