Oferta

Wybrany obiekt

opolskie  |  Górny Śląsk  |  Strzelce Opolskie  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Opole-Ujazd

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 53000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Opole Ujazd zlokalizowany będzie około 6 kilometrów na południe od Strzelec Opolskich przy drodze wojewódzkiej nr 426 oraz w sąsiedztwie wjazdu na autostradę A4 łączącą zachodnią i wschodnią granicę Polski. Magazyny znajdować się będą w odległości około 35 kilometrów zarówno od Opola, jak i Gliwic. Nieruchomość charakteryzuje się strategiczną lokalizacją dla rozwoju działalności gospodarczej na terenie Polski oraz za jej granicami.

Centrum dystrybucyjne oferować będzie 3 hale magazynowe o łącznej powierzchni ponad 53 000 metrów kwadratowych. Dodatkowo dostępne będą pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne realizowane na życzenie najemcy. Magazyny posiadać będą system ochrony przeciwpożarowej w formie tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych, a także świetliki zapewniające dostęp światła dziennego. Dodatkowo na terenie parku znajdować się będą miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych