Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Czeladź  |  Logicor
wynajem

Logicor Czeladź

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 47000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Centrum logistyczne Logicor Czeladź znajduje się na Górnym Śląsku, w miejscowości Czeladź, około 11 kilometrów od centrum Katowic. Magazyn położony jest przy skrzyżowaniu dróg krajowych 94 i 86, a także w odległości 12 kilometrów zarówno od autostrady A4, jaki i drogi ekspresowej S1, co gwarantuje sprawną komunikację na terenie aglomeracji śląskiej oraz z innymi regionami kraju. Dodatkowo nieruchomość oddalona jest o 22 kilometry od Lotniska Katowice-Pyrzowice.

Centrum magazynowe oferuje ponad 47 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca dysponuje zarówno powierzchnią magazynową, jak i biurową oraz pomieszczeniami socjalnymi. Budynki klasy A wyposażone są w system ochrony przeciwpożarowej w formie klap dymowych oraz tryskaczy ESFR i mogą zostać przystosowane do składowania lub lekkiej produkcji. Ponadto na terenie posesji znajdują się place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych