Aktualności

Universal Express Distribution powiększa powierzchnię w parku SEGRO w Gądkach

Universal Express Distribution, w ramach rozwoju firmy, zdecydowało się na podwojenie powierzchni i wynajęcie 2500 mkw. w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki.

Firma Universal Express Distribution a także jej spółka córka DataBank związana z archiwizacją dokumentów, wynajęły prawie 2 500 mkw. nowoczesnego magazynu w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. Nowa umowa oznacza podwojenie powierzchni dotychczas zajmowanej przez klienta, który już od ponad 10 lat współpracuje z SEGRO w Poznaniu, i jest związana z jego planami rozwoju.

– Już od ponad 10 lat działamy w parkach SEGRO w Poznaniu – właśnie ta długoletnia, efektywna współpraca przekonała nas, aby zwiększyć naszą obecność w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki. Jest to idealne miejsce do dalszego rozwoju między innymi dzięki wysokiej jakości oferowanej przez parki SEGRO oraz dogodnej lokalizacji, blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Wierzymy, że pozwoli nam to rozszerzyć katalog oferowanych usług, a w efekcie powiększyć również portfolio klientów. Mamy nadzieje, że dalsza współpraca z SEGRO będzie równie owocna, jak przez ostatnią dekadę – komentuje Adam Bieniek, dyrektor generalny w Universal Express Distribution.

– Cieszymy się, że kolejny nasz długoletni klient postanowił przedłużyć z nami współpracę, jednocześnie powiększając zajmowaną dotąd powierzchnię. To dla nas wyraźny dowód, że jakość usług oraz kierunek rozwoju SEGRO spotykają się z uznaniem i zaufaniem. Jesteśmy dumni, że Universal Express Distribution będący od ponad 10 lat naszym klientem w Poznaniu, posiadający niezrównane doświadczenie w Polsce pod względem dystrybucji materiałów promocyjnych i usług magazynowania, będzie nadal rozwijać się pod naszym dachem – mówi Waldemar Witczak, dyrektor regionalny SEGRO.

SEGRO Logistic Park Poznań, Gądki, znajdujący się zaledwie 13 km od centrum Poznania oraz przy drodze ekspresowej S11 i w pobliżu autostrady A2, jest idealnym miejscem do prowadzenia działalności logistyczno-dystrybucyjnej zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Na jego powierzchnię składają się dwa budynki o łącznej powierzchni 77 000 m2, ulokowane na działce wielkości 20 ha.

 

 

materiał prasowy