Aktualności

Tech Light z magazynem w nowej lokalizacji

Firma TECH LIGHT, producent i projektant profili oświetleniowych LED, zdecydowała się na relokację do parku magazynowego Panattoni A2 Warsaw East Park położonego tuż przy węźle „Stary Konik” niedaleko Warszawy.

Firma TECH LIGHT już w sierpniu br. wprowadziła się na nową powierzchnię, na którą składa się 1000 mkw. hali i 200 mkw. biura. Nowa siedziba przejęła funkcję centrum magazynowego i dystrybucyjnego, a z czasem także rozpocznie się w niej lekka produkcja. Obecnie trwają prace dostosowujące powierzchnię pracowniczo-socjalną do wymagań firmy.

TECH LIGHT specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży gotowych rozwiązań oświetleniowych. Firma, co roku wprowadza na rynek nowe wzory profili odpowiadające aktualnym potrzebom klientów. TECH LIGHT rozwija produkcję profili aluminiowych, taśm ledowych i osłonek z poliwęglanu odpornych na promieniowanie UV.

Panattoni A2 Warsaw East Park to centrum logistyczne, które docelowo stworzy kompleks trzech hal o łącznej powierzchni 88 000 mkw. Inwestycja znajduje się tuż przy autostradzie A2, w pobliżu węzła „Konik”, zaledwie 24 km do Warszawy i 20 km do Mińska Mazowieckiego. Centrum magazynowe  Panattoni A2 Warsaw East Park spełnia wymagania zgodne ze standardami systemu BREEAM na poziomie „Very Good”.

 

materiał prasowy