Aktualności

Stokrotka w magazynie 7R Park Bydgoszcz

Stokrotka wynajęła 2 835 mkw. powierzchni magazynowej oraz 125 mkw. powierzchni biurowej na terenie 7R Park Bydgoszcz I.

Stokrotka to sieć handlowa, która powstała w 1994 roku w Lublinie. Dziś swoim zasięgiem obejmuje ponad 800 sklepów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całej Polsce.

Sieć rozwija się dynamicznie, otwiera ponad 100 sklepów rocznie, w formatach dopasowanych do każdego klienta: Stokrotka Supermarket, Market i Express a także sklep internetowy click&collect, jest również sprawdzonym partnerem w biznesie dla franczyzobiorców. Spółka posiada nowoczesne Centra Dystrybucji, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce.

7R Park Bydgoszcz to ulokowany w południowej części Bydgoszczy park magazynowy. Jedną z jego głównych zalet jest dobra komunikacja – obiekt dysponuje dogodnym dojazdem do dróg krajowych, które zapewniają szybkie połączenia z każdą częścią miasta. Położenie 7R Park Bydgoszcz gwarantuje dostęp do odpowiedniej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej, dzięki czemu jest to atrakcyjna lokalizacja dla pracowników. W pobliżu znajduje się również centrum handlowe. 7R Park Bydgoszcz objęty jest certyfikacją BREEAM.

Powierzchnia w pierwszym budynku 7R Park Bydgoszcz, którego oddanie zaplanowane jest w połowie 2022 r., zostanie dostosowana do konkretnych wymagań najemców, m.in. sieci sklepów Stokrotka.

– Oprócz specyficznych rozwiązań technicznych, w magazynie wdrożymy również szereg „zielonych” elementów, co z jednej strony zwiększy efektywność energetyczną tego obiektu, z drugiej natomiast wpłynie na podniesienie komfortu pracowników – mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.