Aktualności

Space 4 Logistics wchodzi do gry

Space 4 Logistics – to nowa firma doradcza na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Jej założyciel, Kamil Szymański, ma jasno sprecyzowane cele.

Założeniem firmy Space 4 Logistics jest dostarczanie kompleksowej obsługi firmom szukającym rozwiązań w zakresie logistyki i nieruchomości magazynowo-przemysłowych.

– Ideą działalności jest wspieranie firm na wczesnym etapie planowania zaplecza magazynowego i produkcyjnego: wyboru odpowiedniej lokalizacji, wielkości powierzchni i jej układu, wewnętrznej infrastruktury kończąc na wyborze dewelopera/ inwestora, który będzie odpowiedzialny za finalne dostarczenie obiektu – wyjaśnia Kamil Szymański, założyciel Space 4 Logistics. – Dodatkowo wspieramy firmy w optymalizowaniu procesów w już działających obiektach jak również poszukiwaniu gruntów inwestycyjnych oraz projektach BTS i BTO.

Kamil Szymański ma ponad 16 lat doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych i TSL .

Swoją karierę zawodową rozpoczynał w strukturach firmy DHL, następnie TNT, gdzie był odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi klientami firmy.

Na rynku nieruchomości komercyjnych zadebiutował w firmie JLL – jako menadżer ds. rozwoju biznesu. Następnie w 2016 r. dołączył do firmy Savills, początkowo jako Associate Director, a następnie jako Head of Industrial rozwijał struktury działu w Polsce.

W trakcie swojej kariery Kamil Szymański doradzał wielu znanym markom, w tym największym dostawcom usług logistycznych i firmom z branży FMCG, m.in. DSV Solutions, DB Schenker, No Limit, ID Logistics, ND Logistics, Aldi.