Aktualności

SICO Polska z nowym magazynem w Panattoni Park Warsaw North II

Firma SICO Polska, dostarczająca rozwiązania z zakresu poligrafii, reklamy i komunikacji wizualnej, wynajęła 3700 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej z showroomem w Panattoni Park Warsaw North II.

SICO zdecydowała się przenieść prowadzone operacje z miejskiej strefy Warszawy do strefy podwarszawskiej. Panattoni Park Warsaw North II znajduje się w II strefie warszawskiego rynku przemysłowo-magazynowego. Atutem tej inwestycji jest położenie przy drodze ekspresowej S8, która łączy Białystok i Wrocław (a docelowo Kłodzko). Podczas budowy parku wykorzystano wiele proekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, dzięki czemu obiekt uzyskał certyfikację w systemie BREEAM, a najemcy mogą korzystać z nowoczesnej przestrzeni magazynowej klasy A

Od 22 lat SICO Polska zajmuje się dystrybucją mediów oraz urządzeń wykorzystywanych przez drukarnie cyfrowe. Spółka świadczy także usługi serwisowe maszyn – m.in. solwentowych, sublimacyjnych i UV. Aby docierać do klientów, firma posiada biura sprzedaży w największych miastach Polski, w tym w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku i Krakowie. Działalność SICO Polska została dostrzeżona i nagrodzona wieloma tytułami, takimi jak Diament Forbes 2019 i Gazela Biznesu 2020.

„We wszystkich naszych inwestycjach zwracamy uwagę na proekologiczne rozwiązania zgodnie z przyjętą w firmie koncepcją zrównoważonego rozwoju Go Earthwise. Dlatego też nasz park posiada certyfikację w systemie BREEAM na poziomie „Very Good”. Te niewątpliwe atuty naszego parku magazynowego, w połączeniu ze świetną lokalizacją przy S8, przekładają się na kolejną sfinalizowaną transakcję, z czego bardzo się cieszymy” – podkreśla Sylwia Robakiewicz-Mokwińska, Senior Leasing Manager Panattoni.

 

 

materiał prasowy