Aktualności

Panattoni z kolejną lokalizacją w Poznaniu

Firma Pekabex, podpisała list intencyjny ze spółką Panattoni Development Europe, na generalne wykonawstwo nowego budynku magazynowego w Panattoni Park Poznań Wschód.

Inwestycja ta zostanie zrealizowana na działce o powierzchni 10 hektarów, znajdującej się w gminie Swarzędz, niedaleko Poznania. Panattoni Park Poznań East Gate będzie zajmował powierzchnię 45,1 tysiąca metrów kwadratowych, stając się pierwszym parkiem Panattoni na wschód od Poznania. Wybór lokalizacji gwarantuje doskonałe połączenie z drogą ekspresową S5 oraz autostradą A2, co stanowi istotną zaletę dla potencjalnych najemców.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych i uzyskania pozwolenia na użytkowanie pierwszej fazy projektu, o powierzchni około 6 400 metrów kwadratowych, przypada na październik 2021 roku.

Panattoni Park Poznań East Gate zostanie zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości i funkcjonalności. Nowoczesna powierzchnia magazynowa zapewni idealne warunki składowania i dystrybucji towarów dla potencjalnych najemców. Dzięki dogodnemu połączeniu z głównymi drogami komunikacyjnymi, park będzie stanowił doskonałą bazę logistyczną dla firm działających w regionie.

Zawarcie listu intencyjnego między firmą Pekabex i Panattoni Development Europe stanowi ważny krok w procesie realizacji kolejnych inwestycji magazynowych w regionie.. Obie strony mają na celu stworzenie nowoczesnej, efektywnej i dostosowanej do potrzeb rynku powierzchni magazynowej. Panattoni Park Poznań East Gate będzie cennym dodatkiem do infrastruktury logistycznej regionu, przyciągając inwestorów i przyczyniając się do rozwoju gospodarczego lokalnej społeczności.

materiał prasowy