Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Pietrzykowice  |  Tiner
wynajem

Tiner Logistic Park

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 80000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Tiner Logistic Park znajduje się w Pietrzykowicach, około 15 kilometrów od centrum Wrocławia w kierunku południowo-zachodnim. Nieruchomość usytuowana jest w pobliżu autostrady A4, w odległości około 3 kilometrów od węzła „Wrocław Południe” z autostradą A8. Lokalizacja zapewnia dobre połączenie z innymi miastami w Polsce oraz zagranicą. Ponadto ważnym atutem kompleksu jest dobry dojazd do oddalonego o 15 kilometrów międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław-Strachowice.

Park logistyczny składa się z 4 hal magazynowych o łącznej powierzchni około 80 000 metrów kwartowych. Istnieje możliwość wynajęcia przestrzeni biurowej dopasowanej do potrzeb klienta. Obiekty położone są na ogrodzonym terenie z całodobową ochroną oraz wyposażone zostały w instalację tryskaczy, świetliki o klapy dymowe. Na terenie posesji są place manewrowe, parkingi dla samochodów ciężarowych oraz osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych