Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Wrocław  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Industrial Park Wrocław

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 40000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Segro Industrial Park Wrocław zlokalizowany jest w północno wschodniej części miasta, około 11 kilometrów od centrum. Obiekt położony jest w pobliżu drogi krajowej nr 98, która prowadzi do Warszawy oraz około 7 kilometrów od autostrady A8, która tworzy Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Nie bez znaczenia dla najemcy jest możliwość korzystania z transportu publicznego, który gwarantuje łatwy dostęp do parku.

Centrum magazynowo – produkcyjne oferuje około 40 000 metrów kwadratowych powierzchni podzielonej między 3 hale klasy A. Najemca ma do dyspozycji część magazynową oraz biurową, która może zostać zaadaptowana zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Kompleks jest pod całodobową ochroną, posiada system tryskaczy ESFR, świetliki, klapy dymowe, a także dostęp do wszystkich mediów. Na terenie posesji są szerokie place manewrowe oraz parking dla samochodów osobowy i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych