Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Warsaw II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 40000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Warsaw II znajduje się w Warszawie, na pograniczu dzielnic Pragi-Północ i Targówka, około 7 kilometrów od centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu Trasy Toruńskiej, która umożliwia szybką komunikację z innymi dzielnicami stolicy oraz trasami wylotowymi, w tym z autostradą A2, a także z międzynarodowym Portem Lotniczym im. F. Chopina. W sąsiedztwie kompleksu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co nie pozostaje bez znaczenia dla kadry pracowniczej.

Centrum logistyczne oferuje blisko 40 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji moduły magazynowe z możliwością dostosowania do indywidualnych wymagań klienta oraz pomieszczenia biurowe. Całodobowa ochrona oraz instalacja przeciwpożarowa złożona z tryskaczy typu ESFR, hydrantów oraz klap dymowych zapewniają bezpieczeństwo pracy. Na terenie inwestycji są obszerne place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych