Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Teresin  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Teresin

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 160000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Teresin zlokalizowany jest na terenie gminy Teresin, w odległości 45 kilometrów od centrum Warszawy. Nieruchomość położona jest w przy drodze krajowej nr 92 łączącej Warszawę z Poznaniem oraz około 15 kilometrów od węzła „Wiskitki” autostrady A2. Dodatkowym atutem magazynów jest dostęp do własnej bocznicy kolejowej. Niedaleko parku znajduje się także stacja kolejowa oraz przystanek autobusowy.

Park logistyczny złożony jest z trzech hal magazynowych klasy A o całkowitej powierzchni około 160 000 metrów kwadratowych. Kompleks oferuje zarówno część magazynowa jak i biurowo-socjalną. Powierzchnia magazynowa posiada instalację tryskaczy typu ESFR, klapy dymowe oraz świetliki zapewniające dostęp światła dziennego. Teren jest pod całodobową ochroną, a brama wjazdowa wyposażona jest w telewizję przemysłową. Ponadto na terenie nieruchomości znajdują się place manewrowe o głębokości 28 metrów, a także liczne miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych oraz osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych