Oferta

Wybrany obiekt

zachodniopomorskie  |  Szczecin  |  Łozienica  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Szczecin

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 100000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Szczecin usytuowany jest na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego około 35 kilometrów na północny-wschód od centrum Szczecina. Nieruchomość zlokalizowana jest przy wjeździe na autostradę S3 oraz około 70 kilometrów od portu w Świnoujściu. Ponadto inwestycja znajduje się około 40 kilometrów na wschód od niemieckiej granicy. Dodatkowym bardzo ważnym atutem jest bliska odległość lotniska w Goleniowie, które oddalone jest tylko o 7 kilometrów od parku. Komunikację ułatwia także obecność przystanków komunikacji miejskiej w pobliżu inwestycji.

Centrum dystrybucyjne oferuje 100 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji nowoczesne budynki, które składają się z części magazynowej oraz biurowej. Biura są wyposażone w nowoczesny system komunikacyjny, a w magazynach znajduje się instalacja tryskaczowa ESFR. Park oferuje też możliwość korzystania z szerokich miejsc parkingowych dla samochodów ciężarowych oraz osobowych. Dla komfortu i bezpieczeństwa pracy teren jest ogrodzony i pod całodobową ochroną, dodatkowo brama wjazdowa jest wyposażona w telewizję przemysłową.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych