Oferta

Wybrany obiekt

zachodniopomorskie  |  Szczecin  |  Szczecin  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Szczecin II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 63000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Szczecin położony jest 15 kilometrów na zachód od centrum Szczecina w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A6, dzięki czemu nieruchomość jest dobrze skomunikowana z drogą ekspresową S3 oraz drogą krajową nr 10, a także oddalonym o 30 kilometrów Lotniskiem w Goleniowie. Ponadto inwestycja posiada sprawne połączenie z przejściem graniczymy w Kolbaskowie, co pozwala na szybką dystrybucję towarów za zachodnią granicę Polski.

Park magazynowy składa się z 2 hal magazynowych o całkowitej powierzchni ponad 63 000 metrów kwadratowych. Na życzenie klienta dostępne są pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne. Powierzchnia magazynowa wyposażona jest w instalację tryskaczową, klapy dymowe oraz świetliki i może zostać elastycznie przystosowana zarówno do składowania oraz lekkiej produkcji. Dodatkowo na terenie nieruchomości znajdują się place manewrowe oraz miejsca parkingowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych