Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Stryków  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Stryków II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 125000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Stryków II zlokalizowany jest w centralnej Polsce, 18 kilometrów na północny-wschód od centrum Łodzi. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej nr 14 w pobliżu węzła z autostradą A1. Inwestycja ma bardzo dobre połącznie z węzłem „Łódź Północ” autostrad A1 i A2. Takie położenie parku daje możliwość transportu towarów na teren całego kraju. Dodatkowym atutem jest możliwość dojazdu do parku łódzką komunikacją miejską.

Centrum dystrybucyjne składa się z 3 obiektów o łącznej powierzchni około 125 000 metrów kwadratowych. Do dyspozycji jest część magazynowa oraz pomieszczenia biurowo-socjalne. Najemca może swobodnie modyfikować moduły magazynowe do dowolnie dopasować je do potrzeb swojej działalności. Magazyny wyposażone są w nowoczesną instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych, a także całodobowy monitoring, który zapewnia bezpieczeństwo na terenie parku. Ponadto nieruchomość oferuje liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych