Oferta

Wybrany obiekt

małopolskie  |  Kraków  |  Skawina  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Kraków II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 15000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Kraków II znajduje się w Skawinie, około 17 kilometrów od centrum Krakowa. Nieruchomość położona jest blisko drogi krajowej nr 44, jedyne 2 kilometry od węzła „Sidzina” autostrady A4, która gwarantuje sprawne połączenie z oddalonym o 13 kilometrów Portem Lotniczym Kraków-Balice. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych gwarantuje szybką i sprawną logistykę na terenie Małopolski i całego kraju.

Centrum logistyczne oferuje ponad 15 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji moduły magazynowe, które mogą zostać przystosowane do składowania lub lekkiej produkcji, a także zaplecza biurowo socjalne z możliwością elastycznej aranżacji wnętrza. Obiekt wyposażony jest w instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy typu ESFR i klap dymowych, a także doki przeładunkowe i bramy z poziomu „0”. Na terenie posesji są place manewrowe oraz parkingi.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych