Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Natolin  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Grodzisk III

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 80000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Grodzisk III zlokalizowany jest w miejscowości Natolin około 33 kilometry na zachód od Warszawy. Magazyny położone są w pobliżu autostrady A2 łączącej Warszawę z Berlinem, co zapewnia sprawne połączenie zarówno ze stolicą, jak i innymi regionami kraju. Dodatkowo niedaleko inwestycji będzie przebiegała planowana obwodnica Grodziska Mazowieckiego.

Centrum logistyczne składa się z 4 budynków o łącznej powierzchni około 80 000 metrów kwadratowych. Na życzenie klienta dostępne są pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne. Powierzchnia magazynowa wyposażona jest w system ochrony przeciwpożarowej w postaci tryskaczy ESFR oraz klap dymowych, a także świetliki, które zapewniają dostęp światła dziennego. Dodatkowo jeden z budynków został zrealizowany w konwencji „crossdock”, co pozwala na szybki przeładunek towarów. Na terenie posesji znajdują się parkingi oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych