Oferta

Wybrany obiekt

pomorskie  |  Trójmiasto  |  Gdańsk  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Gdańsk IV

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 41500 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Gdańsk IV zlokalizowany jest 7 kilometrów na wschód od centrum miasta. Magazyny znajdują się 3 kilometry od węzła „Gdańsk Wschód” drogi ekspresowej S7/Obwodnicy Trójmiasta, która zapewnia sprawne połączenie z drogą ekspresową S6 i autostradą A1, a także 3 kilometry od wjazdu na Trasę Sucheckiego. Ponadto nieruchomość jest oddalona o 9 kilometrów od głębokowodnego Terminala Kontenerowego w Gdańsku oraz 20 kilometrów od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy.

Centrum logistyczne składa się z 2 hal magazynowych klasy a o całkowitej powierzchni ponad 41 500 metrów kwadratowych. Inwestycja oferuje również pomieszczenia socjalno-biurowe z możliwością aranżacji wnętrza zgodnie z indywidualnymi potrzebami najemcy. Dostęp do magazynów zapewniają liczne doki rozładunkowe oraz bramy z poziomu „0”. Powierzchnia magazynowa posiada nowoczesny system ochrony przeciwpożarowej w formie tryskaczy ESFR oraz klap dymowych. Dodatkowo na terenie nieruchomości dostępne są miejsca parkingowe oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych