Oferta

Wybrany obiekt

pomorskie  |  Trójmiasto  |  Gdańsk  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Gdańsk I

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 47000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Gdańsk I znajduje się około 4 kilometry od centrum miasta. Inwestycja jest usytuowana niedaleko drogi krajowej numer 7, która stanowi część trasy europejskiej E77. Magazyny położone są w pobliżu węzła „Błonie” na Trasie Sucheckiego, dzięki czemu posiadają bardzo dobre połączenie między Portem Północnym i Obwodnicą Gdańską S7 oraz autostradą A1. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko Portu Morskiego oraz Kontenerowego Terminala Głębokowodnego (DTC) w Gdańsku. Należy zaznaczyć, że kompleks usytuowany jest zaledwie 15 kilometrów od Portu Lotniczego Gdańsk – Rębiechowo.

Centrum dystrybucyjne oferuje około 47 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 4 magazynów. Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej, która może zostać zaaranżowana według indywidulanych preferencji najemcy. Budynki posiadają instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych. Na terenie posesji znajdują się place manewrowe i parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych