Oferta

Wybrany obiekt

podlaskie  |  Polska Wschodnia  |  Białystok  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Białystok

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 33000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Białystok zlokalizowany jest w północno – zachodniej części miasta, około 8 kilometrów od centrum. Inwestycja znajduje się przy drodze krajowej nr 65, która zapewnia dogodne połączenie z położoną w pobliżu drogą ekspresową S8 łączącą Wrocław, Łódź, Warszawę oraz Białystok. Dodatkowo w pobliżu nieruchomości będzie przebiegała planowana droga ekspresowa S19 (Via Carpatia), która połączy najważniejsze miasta Polski Wschodniej.

Centrum logistyczne składa się z 2 budynków o łącznej powierzchni ponad 33 000 metrów kwadratowych. Do dyspozycji klienta dostępne są także pomieszczenia biurowe z możliwością elastycznej aranżacji wnętrza. Obiekty wyposażone są w instalację tryskaczową typu ESFR oraz klapy dymowe, a także monitoring. Powierzchnia magazynowa może być użytkowana zarówno do składowania, jak i lekkiej produkcji. Ponadto, na terenie nieruchomości do dyspozycji najemców są parkingi oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych