Oferta

Wybrany obiekt

lubelskie  |  Polska Wschodnia  |  Lublin  |  MLP Group
wynajem

MLP Lublin

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 50000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

MLP Lublin zlokalizowany jest w odległości 7 kilometrów od centrum miasta. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie obwodnicy Lublina – drogi ekspresowej S12, która stanowi część europejskiej trasy E372 i zapewnia sprawną komunikację w kierunku Warszawy oraz wschodniej granicy Polski. Dodatkowo nieruchomość położona jest niedaleko Portu Lotniczego Lublin. Warto zaznaczyć, że kompleks wchodzi w skład Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dzięki czemu przyszli najemcy będą mogli liczyć na ulgi podatkowe.

Park logistyczny oferuje 50 000 metrów kwadratowych A-klasowej powierzchni magazynowej w ramach 3 budynków. Na życzenie klienta dostępna jest również powierzchnia biurowa, która może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb. Na wyposażeniu obiektów znajduje się instalacja tryskaczy typu ESFR, klapy dymowe, świetliki oraz ogrzewanie gazowe. Nieruchomość posiada również liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych