Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Pruszków  |  MLP Group
wynajem

MLP Pruszków I

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 170000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

MLP Pruszków I zlokalizowany jest 19 kilometrów na południowy zachód od centrum Warszawy. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z autostradą A2, która łączy Warszawę z Berlinem, a także z drogą ekspresową S2, obwodnicą Warszawy oraz oddalonym o 15 kilometrów Portem Lotniczym im. F. Chopina. Zaledwie około 200 metrów od parku znajduje się stacja PKP/WKD Pruszków oraz przystanek autobusów miejskich. Dodatkowo inwestycja posiada niezależną bocznicę kolejową.

Centrum dystrybucyjne oferuje łączną powierzchnię ponad 170 000 metrów kwadratowych. Na nieruchomość składają się zarówno hale magazynowo-produkcyjne jak i pomieszczenia socjalno-biurowe. Budynki posiadają ogrzewanie gazowe, świetliki dachowe oraz instalację wykrywania dymu i tryskacze typu ESFR. Park magazynowy położony jest na ogrodzonym terenie i posiada całodobową ochronę. Ponadto na posesji znajdują się liczne miejsca parkingowe dla pracowników i gości oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych