Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Koninko  |  MLP Group
wynajem

MLP Poznań I

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 90000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

MLP Poznań zlokalizowany jest w miejscowości Koninko, około 14 kilometrów od centrum Poznania. Nieruchomość położona jest w pobliżu węzła „Gądki” drogi ekspresowej S11. Ponadto park magazynowy usytuowany jest tylko 5 kilometrów od węzła „Krzesiny” na autostradzie A2. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z Lotniskiem w Poznaniu, które położone jest 37 kilometrów od niej. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z głównymi miastami Polski oraz Europą Zachodnią.

Centrum logistyczne liczy sobie około 90 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji część magazynową, biurową oraz socjalną. Inwestycja wyposażona jest w system tryskaczy typu ESFR, klapy dymowe, świetliki oraz ogrzewanie gazowe. Zaplecze biurowo-socjalne może zostać zaaranżowane zgodnie z życzeniem klienta. Ponadto komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia całodobowa ochrona. Na terenie posesji dostępne są liczne miejsca parkingowe oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych