Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Piaseczno  |  Logicor
wynajem

Logicor Piaseczno

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 61000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Piaseczno znajduje się 19 kilometrów na południe od centrum Warszawy, na terenie miasta Piaseczno. Inwestycja położona jest w pobliżu drogi krajowej nr 79, ulicy Puławskiej, która zapewnia łatwy dojazd do centrum stolicy oraz oddalanego o 14 kilometrów Portu Lotniczego im. F. Chopina. Dużym atutem lokalizacji nieruchomości jest także bliskość obwodnicy Warszawy, drogi ekspresowej S2, która łączy się z autostradą A2 i innymi trasami wylotowymi ze stolicy.

Park logistyczny składa się z budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni około 61 000 metrów kwadratowych. Powierzchnie biurowe dostępne są w osobnych budynkach lub na terenie hali magazynowej i mogą zostać dostosowane do potrzeb najemcy. Obiekty posiadają system ochrony przeciwpożarowej w postaci instalacji tryskaczowej typu ESFR i klap dymowych, a także całodobowy monitoring. Ponadto, na posesji znajdują się liczne miejsca parkingowe oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych