Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Gliwice  |  Logicor
wynajem

Logicor Gliwice I

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 22500 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Centrum logistyczne Logicor Gliwice usytuowane jest na Górnym Śląsku, w południowej części Gliwic około 5 kilometrów od centrum miasta. Obiekty zlokalizowane są w sąsiedztwie węzła „Sośnica” łączącego autostrady A1 i A4 oraz drogę krajową nr 44. Taka lokalizacja pozwala na sprawną komunikację zarówno na północ, jak i na wschód lub zachód Polski.

Centrum logistyczne oferuje około 22 500 metrów kwartowych powierzchni w ramach 3 magazynów. Najemca ma do dyspozycji część socjalna oraz magazynową, która może zostać przystosowana do potrzeb składowania lub lekkiej produkcji. Dodatkowo jeden z obiektów został zrealizowany w konwencji „crossdock”, co usprawnia przeładunek towarów. Bezpieczeństwo na terenie obiektów zapewnia całodobowy monitoring, a także system przeciwpożarowy w postaci tryskaczy typu ESFR i klap dymowych. Ponadto na obszarze posesji dostępne są place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych