Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Pass  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Błonie 1

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 23000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Błonie I to obiekt zlokalizowany w odległości ok. 33 kilometrów na zachód od centrum stolicy, w miejscowości Błonie. Nieruchomość znajduje się około 750 metrów na północ od drogi krajowej nr 92 Warszawa-Poznań oraz 10 kilometrów od węzła „Grodzisk Mazowiecki” autostrady A2 , do którego łącznikiem jest droga krajowa nr 579. Obiekt usytuowany jest około 36 km do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Lokalizacja zapewnia dogodne warunki dystrybucyjne i logistyczne w Warszawie i innych regionach Polski.

Centrum logistyczne oferuje ponad 23 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej z możliwością elastycznej aranżacji, zależnie od potrzeb najemcy. Dodatkowo dostępne są wysokiej jakości pomieszczenia biurowe i zaplecza socjalne. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia całodobowa ochrona i monitoring oraz system ochrony przeciwpożarowej w postaci tryskaczy typu ESFR i klap dymowych. Ponadto, obiekt wyposażony jest w doki rozładunkowe, rampy samopoziomujące oraz bramy wjazdowe z poziomu „0”. Do dyspozycji najemców są także parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe o szerokości 38 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych