Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Wrocław  |  Goodman
wynajem

Goodman Wrocław East Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 23000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Wrocław East Logistics Centre usytuowany jest 10 kilometrów od centrum miasta w kierunku północno-wschodnim. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi krajowej nr 98, która daje łatwy dostęp do oddalonej o 10 kilometrów drogi ekspresowej S8. Niewątpliwym atutem inwestycji jest, to, że wchodzi w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”.

Park logistyczny oferuje ponad 23 000 metry kwadratowe powierzchni magazynowej w ramach jednej hali klasy A. Na życzenie klienta istnieje możliwość dostarczenia nowoczesnych modułów biurowo-socjalnych. Dostęp do magazynu zapewniają doki rozładunkowe oraz bramy z poziomu „0”. Obiekty wyposażony jest w zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci tryskaczy typu ESFR oraz klap dymowych, a także świetliki będące źródłem światła dziennego. Dodatkowo na terenie nieruchomości znajduje się plac manewrowy oraz miejsca parkingowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych